maxim.fw

Kullanım

 

Terbezlerinin geceleri inaktif olması nedeniyle gece yatmadan önce kuru ve temizlenmiş koltukaltına uygulanmalı ertesi sabah yıkanmalıdır. Başlangıç olarak her gece terlemeniz duruncaya kadar sürebilirsiniz. Daha sonra ise haftada bir yada iki kez uygulamanız yeterli olacaktır. Terleme devam ettiği sürece Maxim kullanımına devam edilmesi gerekir.

Maxim uzun süre kullanabileceğiniz ekonomik bir üründür aldığınız ürünü 3 – 6 ay kullanabilirsiniz. Maxim Roll-on antiperspirant koltuk altı yanı sıra el ayak göğüs ve sırt bölgelerindende kullanılabilir. Bayanlarda Hamilelik ve menopoz dönemlerinde diyabet hastaları kullananında hiçbir sakınca ve yan etkisi yoktur. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilir.

 

İÇERİK

maximicerik.fw

 

Aliminum chlerinde en sık kullanılan terlemeyi önleyici etken maddedir. Maxim Roll-on, içeriğindeki %15 ve Maxim Sensitive içeriğinde %10,8 Aliminum chlerin sayesinde ter bezi kanallarının deri yüzeyine açıldıkları yerde mekanik engel oluşturup salgı hücrelerinde küçülme yaparak etki gösterir.

Maxim’in Farkı

Maxim, bir deodrant değil antiperpirant yani terlemeyi önleyici üründür. Koku içermez, elbisenizde iz ve leke oluşturmaz. Bu özelliğiyle istenmeyen koku oluşumuna neden olmaz. İlaç değildir, ihtiyaca her zaman her yerde kullanılabilir. Cild pH’ı ile son derece uyumlu bir üründür. Rapor edilen hiçbir yan etkisi yoktur, ancak çok nadir olarak ciltte hafif kızarma, kalıntı hissine sebep olabilir.

satinaldg.fw